Pages Navigation Menu

Najlepsze szybkowary Gerlach

 

Jaki szybkowar Gerlach kupić?

 

Szybkowar to jedno z tych urządzeń, które ułatwia pracę w kuchni, ale też pozwala na przygotowanie zdrowszych posiłków bogatych w witaminy. Jest niezastąpiony w sytuacjach, gdy zapomniałeś o wizycie znajomych i chcesz szybko przygotować smaczne danie. W tym poradniku podpowiemy Ci, jak wybrać taki sprzęt, a na jego końcu znajdziesz krótkie zestawienie, które zawiera trzy szybkowary Gerlach w dobrych cenach.

Firma Gerlach to znane polskie przedsiębiorstwo założone w 1760 roku w Warszawie. Od ponad 250 lat firma oferuje wysokiej jakości zastawę stołową, sztućce, jak również naczynia kuchenne, w tym szybkowary. Zastosowane w produkcji najwyższej jakości materiały wpływają na trwałość produktów oferowanych przez firmę. Do zakupu zachęcają też pochlebne opinie o szybkowarach Gerlach. Sprzęty te uważane są za solidne i mają dużą pojemność. Chociaż na rynku dostępne są szybkowary wielopoziomowe na prąd, my skupimy się na klasycznych propozycjach, czyli modelach na płyty kuchenne.

Przede wszystkim sprawdź materiał. Szybkowar aluminiowy jest tańszy od stalowego, przy okazji lżejszy i świetnie przewodzi ciepło. Trzeba jednak pamiętać, że stal nierdzewna jest trwalsza i zdecydowanie bardziej odporna na uszkodzenia, zarysowania, czy przebarwienia. Niestety gorzej przewodzi ciepło. Warto jednak podkreślić, że coraz częściej na rynku znajdziemy szybkowary stalowe z domieszką aluminium.

Pamiętaj, aby sprawdzić, czy dany sprzęt może być stosowany na kuchence jaką posiadasz. Niestety niektóre modele nie są odpowiednie do płyt indukcyjnych. Niemniej jednak coraz więcej firmy oferuje funkcjonalne rozwiązania do wszystkich typów kuchenek. Warto też sprawdzić, czy naczynie można myć w zmywarce.

Pojemność szybkowaru też ma znaczenie. 6-litrowe urządzenie to standardowy model, najczęściej wybierany przez konsumentów. Jeśli jednak masz dużą rodzinę 8-litrowy szybkowar może okazać się niezastąpionym rozwiązaniem.

Ważnym aspektem jest blokada uniemożliwiająca otworzenie urządzenia w dowolnym momencie, aby nie doszło do poparzenia. Tutaj pojawia się kwestia ochrony na rączkach naczynia. Dobrze jeśli mają osłonę z materiału, który się nie nagrzewa.

Dodatkowe wyposażenie oraz funkcje też nie pozostają bez znaczenia, gdyż zwiększają funkcjonalność sprzętu. Przydatny jest na przykład koszyk do gotowania na parze.

 

 

Szybkowary Gerlach Ranking

 

 

Gerlach 323Ahttp://www.ceneo.pl/35458942#tab=spec             

 

Nasza pierwsza propozycja to Gerlach 323A. Jest to bardzo praktyczne, innowacyjne urządzenie, które wykorzystuje ciśnienie do efektywnego gotowania. Dzięki niemu skrócisz czas przygotowania potraw nawet do 70%. Pozwoli Ci on również zaoszczędzić energię i wodę.

Takie gotowanie umożliwia przygotowanie zdrowych posiłków, gdyż pod ciśnieniem warzywa i inne produkty zachowują swoje witaminy i minerały. Warto też podkreślić, że wszelkie zapachy nie są emitowane na zewnątrz, a więc po skończonym gotowaniu np. kapusty, nie będziesz wietrzyć kuchni przez kilka godzin.

Garnek, który prezentujemy ma pojemność 6 l, a więc przygotujesz w nim posiłek dla całej rodziny. Dzięki temu, że ma grube, trójwarstwowe dno z aluminiowym dyskiem dobrze przewodzi ciepło. Posiada też solidne uchwyty umożliwiające jego bezpieczne przenoszenie.

Konsumenci docenili nie tylko solidność wykonania tego szybkowaru, ale również jego łatwą obsługę. Bez problemu odczytasz poziom ciśnienia wewnętrznego i je zmienisz jeśli zajdzie taka potrzeba. Łatwo dobierzesz też odpowiednie ciśnienie do potrawy, którą chcesz przygotować. Ten najlepszy szybkowar Gerlach może być stosowany na każdego rodzaju kuchenkach.

 

 

 

 

 

Gerlach 323B –  http://www.ceneo.pl/36796268#tab=spec    

 

Model 323B to 22 cm, dobry i tani szybkowar Gerlach o pojemności 6 l. Jest to świetnie urządzenie, które przyspieszy przygotowanie zdrowych posiłków dla całej rodziny. Zostało wykonane ze stali nierdzewnej najwyższej jakości, która jest wysoce odporna na uszkodzenia.

Ma bardzo szczelne zamknięcie, które doskonale ogranicza dostęp tlenu do środka naczynia i tym samym pozwala przygotować lepsze potrawy. Posiada łatwe w obsłudze pokrętło, na którym dostosujesz ciśnienie pracy garnka. Wewnątrz naczynia jest miarka.

Posiada ono bardzo solidny uchwyt oraz rączkę, która umożliwia komfortowe przenoszenie szybkowaru bez obaw o wyślizgnięcie, czy poparzenie dłoni przenoszącego. Posiada też zawór bezpieczeństwa chroniący przed buchnięciem pary. Garnek ma grube dno, izolujące przed utratą ciepła. Gotując w tym urządzeniu możesz mieć pewność, że potrawy zachowują witaminy oraz minerały.

Model ten może być używany na kuchence gazowej, elektrycznej, ceramicznej i indukcyjnej. Nie zaleca się jednak jego mycia w zmywarce. Konsumenci wysoko ocenili jego solidne wykonanie oraz dużą pojemność.

 

 

 

 

 

Geralch 22cmhttp://www.ceneo.pl/35071339#tab=spec

 

Szybkowar Gerlach 323B to innowacyjne urządzenie, które usprawni Twoją pracę w kuchni. Skraca proces gotowania i pozwala nam tym samym zaoszczędzić energię i wodę. Poza tym przygotowane przez Ciebie dania w tym naczyniu będą pełne witamin i minerałów.

Model ten posiada szczelne zamknięcie, dzięki któremu powietrze nie dostaje się do środka i trójwarstwowe dno, które świetnie przewodzi ciepło. Oczywiście garnek ma też ujście pary, w pełni bezpieczne dla użytkownika. Szybkowar posiada solidne uchwyty umożliwiające bezpieczne przenoszenie oraz łatwy system otwierania, a więc nie musisz obawiać się o nagły wybuch gorącej pary.

W jego wnętrzu znajduje się praktyczna miarka. Można go stosować na każdego rodzaju kuchenkach, również indukcyjnych. Pojemność tego sprzętu to aż 6 l, a więc przygotujesz w nim obiad dla całej rodziny. Konsumenci wysoko ocenili jakość wykonania garnka, jego bardzo solidną konstrukcję, jak również funkcjonalność.

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...