Pages Navigation Menu

Najlepsze szybkowary Ambition

 

Jaki szybkowar Ambition kupić?

 

Szybkowar to bardzo przydatny sprzęt w kuchni prywatnej, jak i profesjonalnej. Jest to niezastąpione urządzenie, które przyspieszy proces przygotowania potraw. Wybierając taki sprzęt nie tylko ułatwiasz sobie prace w kuchni, ale też pozytywnie wpływasz na swoje zdrowie. Nie można bowiem zapomnieć, że szybkowar pozwala przygotować smaczne dania pełne witamin i innych cennych składników. W tym poradniku podpowiemy Ci, jaki sprzęt wybrać. Ponadto na jego końcu umieściliśmy krótkie zestawienie, które zawiera trzy szybkowary Ambition w dobrych cenach.

Ambition to znany producent sprzętów kuchennych. W ofercie tej marki znajdziemy nie tylko piękną porcelanę i tradycyjne garnki, ale również bardzo funkcjonalne, łatwe w obsłudze i solidne szybkowary. Producent na pierwszym miejscu stawia funkcjonalność i wygodę użytkowników, a także jakość materiałów, aby urządzenie mogło służyć jego klientom przez wiele lat. Potwierdzają to liczne, pozytywne opinie o szybkowarach Ambition.

Zacznijmy od materiału, z jakiego może być wykonane urządzenie. Szybkowar aluminiowy jest tańszy od stalowego, a do tego lżejszy i świetnie przewodzi ciepło. Niestety jest bardziej podatny na uszkodzenia. Dlatego najlepszym wyborem będzie stal nierdzewna. Dobrze, jeśli dno takiego naczynia zostało wykonane z mieszanki stali i aluminium. Zapewni Ci to lepsze przewodzenie ciepła.

Bardzo ważne jest również to, czy dany model może być stosowany na kuchence, jaką posiadasz. To szczególnie istotne, gdy masz płytę indukcyjną. Ambition oferuje swoim klientom produkty odpowiednie do stosowania na różnego rodzaju kuchenkach, ale musisz pamiętać, że możesz trafić na model, który nie nadaje się do kuchenek indukcyjnych. Warto także sprawdzić, czy naczynie można myć w zmywarce.

Jednak wykonanie urządzenie to nie wszystko, znaczenie ma też jego pojemność – najpopularniejsze są modele 6-litrowe. Kolejna kwestia to blokada i inne zabezpieczenia, dzięki którym nie otworzysz sprzętu w czasie pracy. Nagłe otworzenie może skończyć się poparzeniem. Sprawdź też, czy rączki danego modelu wykonane są z materiału odpornego na wysokie temperatury. Dodatkowe wyposażenie też jest istotne. Dlatego zweryfikuj, czy dany model ma na przykład koszyk do gotowania na parze.

 

 

Szybkowary Ambition ranking

 

 

Ambition Marconi 31007 http://www.ceneo.pl/33477463#tab=spec

 

Szybkowar Ambition Marconi 31007 to nasz numer jeden. Model ten wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, która jest odporna na uszkodzenia, a także na działanie wysokich i niskich temperatur. Model ten posiada wielowarstwowe dno typu Impact Bonding, z wkładem aluminiowym.

Dno wykonane jest metodą uderzeniową, co gwarantuje trwałe połączenie cząsteczek stali i aluminium i zapewnia optymalne uwalnianie ciepła, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej odporności na uszkodzenia. Poza tym garnek szybciej się nagrzewa i na dłużej zatrzymuje ciepło.

Ten najlepszy szybkowar Ambition ma bakelitowe rączki, które odporne są na zmianę temperatury, zapewniają tym samym użytkownikowi ochronę przed poparzeniem. W środku naczynia znajduje się praktyczna skala.

W skład zestawu wchodzi duży szybkowar o pojemności 6 l i mały o pojemności 4 l, a także pokrywa zwykła i szklana oraz sitko do gotowania na parze. Model ten ceniony jest za jakość wykonania, ale także atrakcyjny design. Konsumenci docenili również jego funkcjonalność.

 

 

 

 

 

Ambition Marconi 31006 http://www.ceneo.pl/37295949#tab=spec    

 

Marconi 31006 to niezawodny, dobry i tani szybkowar Ambition. Jest to model z sitkiem do gotowania na parze. Ma on pojemność 6 l, a jego wymiary to: wysokość – 17 cm i średnica – 22 cm. Ciśnienie robocze urządzenia wynosi od 0,6 bar do 1 bar (maksymalne, dopuszczalne ciśnienie to 1,3-1,7 bar).

Garnek jest wykonany ze stali nierdzewnej 18/10. To propozycja wysoce odporna na uszkodzenia, korozję, a także wysokie temperatury i kwasy. Ma grube dno typu Impact Bonding, które dzięki zawartości aluminium doskonale przewodzi ciepło. Zewnętrza część garnka jest polerowana na wysoki połysk, dzięki czemu naczynie świetnie się prezentuje.

Szybkowar może być stosowany na wszystkich rodzajach kuchenek, także indukcyjnych. Wewnątrz znajduje się specjalna miarka.

Konsumenci zgodnie stwierdzają, że to bardzo atrakcyjny sprzęt o szerokim zastosowaniu w kuchni. Przede wszystkim wysoko oceniają stosunek ceny do jakości produktu. Kolejna kwestia to wygląd i wysoka niezawodność tego sprzętu.

 

 

 

 

Ambition Milenium 31009 http://www.ceneo.pl/45011099#tab=spec

 

Kolejna propozycja to równie niezawodny szybkowar Ambition Milenium 31009. Model ten sprzedawany jest w zestawie z sitkiem do gotowania na parze. Wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 odpornej na korozję i uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie niskich i wysokich temperatur.

Pojemność naczynia to 6 l, a więc przygotujesz w nim posiłek dla całej rodziny. Jest ono odpowiednie dla wszystkich rodzajów kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, a także indukcyjnych. Szybkowar ma bakelitowe rączki, które się nie nagrzewają, dzięki czemu możesz go swobodnie przenosić po skończonym gotowaniu, bez konieczności czekania na to, aż rączki wystygną

. Poza tym są solidnie przytwierdzone, a więc nawet, gdy przygotowałeś cały garnek jedzenia, o dużej wadze, nie musisz obawiać się o oderwanie rączek.

Na wewnętrznych ściankach znajduje się skala. Model ten ma dno typu Impact Bonding zapewniające większą wytrzymałość, ale także szybsze nagrzewanie oraz dłuższe utrzymywanie ciepła. Zewnętrzna część szybkowaru jest polerowana na wysoki połysk.  Produkt ceniony jest za jakość wykonania oraz łatwą obsługę.

 

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)
Loading...